بستن پنجره

تقدیر مدیر کل اداره تعاون استان البرز از شرکت‌ صنایع ماشین های ایران

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن تقدیر و تشکر از مدیرعامل شرکت صنایع ماشین‌های اداری ایران ابراز داشت که بر اساس تلاش‌ها و مساعی این شرکت و مدیران مربوطه در اجرای ماده 195 قانون کار، در بررسی های انجام شده توسط کمیته داوران "جشنواره امتنان از کارگران و گروه های کار نمونه استان البرز" تعدادی از کارگران مادیران به عنوان کارگر نمونه انتخاب شدند.
مدیر کل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی مراسم برگزار شده در تاریخ 20/11/93 در سالن اجتماعات مرکز تربیت مربی، از آقای مرتضی ارمند پیشه به عنوان سرپرست گروه کارگر نمونه، حسن قنبری، مهدی احسانی و نرگس رفیعی به عنوان اعضای کار نمونه و نیز حمید معدنی به عنوان کارگر نمونه تجلیل نمودند.
گروه مادیران که فعالیت خود را در سال1343 آغاز نموده است هم اکنون با 1300 کارمند ، 1628 نمایندگی رسمی،500 مرکز رسمی خدمات،21 مرکز خدمات و 26 مرکز توزیع، منابع غنی از نیروی انسانی کشور را در اختیار دارد که از آن در جهت نیل به اهداف والای تولیدات داخلی و کیفیت بالای محصولات خود به نحو احسن استفاده می کند.

 

اخبار مرتبط

كسب رتبه نخست از شورای عالی انفورماتیك كشور توسط مادیران
مادیران موفق به كسب رتبه نخست از شورای عالی انفورماتیك كشور شد.
کسب دو تندیس زرین توسط مادیران از جشنوراه ملی برندهای برتر
مادیران با کسب رتبه اول در دو گروه گارانتی و خدمات کامپیوتر و برند محبوب تلویزیون ایرانی ( ایکس ویژن) مفتخر به دریافت دو تندیس زرین از این جشنواره شد.