بستن پنجره

معرفی چاپگرها و اسكنرهای جدید اپسون توسط مادیران

در این مراسم که در تاریخ هشتم و نهم اردیبهشت با حضور اصحاب رسانه و نمایندگان شرکت‌های دولتی و غیردولتی برگزار شد، محصولات جدید اپسون و قابلیت‌های آنها تشریح شد.
چاپگرهای سری L و M اپسون با مخزن جوهر استاندارد تعبیه شده درون دستگاه و تكنولوژی هد چاپ Micro Piezo و همچنین اسكنرهای حرفه ای عكس و بایگانی اسناد اپسون از جمله محصولات به نمایش درآمده در این سمینار بودند.
درچاپگرهای سری L و M اپسون، شارژ مخزن جوهر بسیار سریع، آسان و بدون نشتی و کثیفی، توسط کاربر انجام شده و علاوه بر چاپی با کیفیت، نیازی به شارژ مخزن جوهر در بازه‌های زمانی کوتاه نخواهدبود. مادیران جهت سهولت دسترسى و كاهش هزینه كاربرى این چاپگرها، جوهرهایى با برند میوا تهیه و در دسترس عموم قرار داده است. كیفیت این جوهرها پس از آزمایش‌هاى طولانى، مورد تایید متخصصان قرار گرفته است و استفاده از این جوهرها چاپ باكیفیت بالا و ماندگارى طولانى را ارا‌یه مى‌دهد.
اسكنرهای حرفه ای عكس اپسون نیز دارای قابلیت های منحصربه فردی همچون احیاى رنگ‌هاى محو شده در عكس‌هاى قدیمى، اصلاح نور پس زمینه، ترمیم خراشیدگى و رفع لكه‌هاى ناشى از گرد و غبار و اثر انگشت می باشند. همچنین، اسكنرهاى بایگانى اپسون با فن‌آورى نوین و پیشرفته، امكان كاهش هزینه‌ها و ارتقاء امر اتوماسیون ادارى را تا سطحى حرفه‌اى فراهم آورده اند. سرعت فوق العاده به همراه توانایی حجم اسكن بالای روزانه، از ویژگی های برجسته این اسكنرها می باشد.
هم اكنون چاپگرها و اسكنرهای جدید اپسون با گارانتی مادیران در بازار عرضه و پشتیبانی می شوند.

 

اخبار مرتبط

چاپ فوق العاده ارزان ، با كیفیت و قابل اطمینان با چاپگرهای جدید سری L "اپسون"
یکی از نکات بسیار مهم و حائزاهمیت به هنگام خرید چاپگر جوهرافشان ، هزینه مواد مصرفی دستگاه است.