بستن پنجره

کسب مقام نایب قهرمانی المپیاد مهارت های خدمات پس از فروش 2015

در المپیاد برگزار شده توسط شرکت LG Electronics که آبان ماه 94 در کشور دبی با حضور نمایندگان این شرکت در کشورهای خاورمیانه و آفریقا برگزار گردید، تکنسین ها و نمایندگان شرکت های ارائه دهنده خدمات در زمینه تلفن همراه حضور داشتند و از لحاظ اطلاعات و مهارتهای فنی خدمات پس از فروش با دیگر شرکت کنندگان به رقابت پرداختند.
شرکت کنندگان در پنجمین دوره این المپیاد که در دو روز چهارم و پنجم آبان ماه به صورت تئوری- عملی و تخصصی-MOT برگزار گردید به رقابت پرداختند و جناب آقای روزبه بازارباشی تکنسین موبایل شرکت خدمات ماشینهای اداری ایران به عنوان تنها شرکت کننده از کشور ایران در حوزه تعمیرات موبایل ال جی در بین 11 شرکت کننده از کشورهای مختلف به کسب مقام نایب قهرمانی نایل شد و برای این شرکت و کشور ایران که برای اولین بار در این رقابت ها حاضر شده بود افتخاری جدید آفرید.
دریافت این رتبه توسط آقای بازارباشی موجب سرافرازی شرکت خدمات ماشینهای اداری ایران بوده و باعث افتخار و کسب مجوز آموزش به کلیه شرکت های فعال این حوزه در ایران شده است.
امید است که نیروهای متخصص و متبحر کشور عزیزمان در راستای خدمت رسانی هرچه بیشتر به هموطنان خود در دوره¬های تخصصی مشابه شرکت کنند و با کسب مهارت های بیشتر در اینگونه رقابت ها بدرخشند.

 

اخبار مرتبط

برگزاری دوره های آموزشی MOT ویژه نمایندگان خدمات پس از فروش مادیران
سومین دوره آموزش های MOT با عنوان Customers response training courses در سراسر ایران جهت نمایندگان و شعب خدمات پس از فروش برگزار شد.
كسب رتبه نخست از شورای عالی انفورماتیك كشور توسط مادیران
مادیران موفق به كسب رتبه نخست از شورای عالی انفورماتیك كشور شد.